MASİVA YAPI

Hakkımızda

Şenaslan ailesi tarafından 2016 yılında kurulan Masiva Yapı İnşaat Yazılım Anonim Şirketi ana müteahhit ve yatırımcı olarak hizmet vermektedir. Dinamik yönetim yapısı ve yaptığı projelerin insan hayatını kolaylaştıran özellikleri ile iş yaptığı bölgede dikkat çeken şirketimiz, çok kısa bir sürede değerli bölge halkımızın teveccüh ettiği bir marka haline gelmiştir. Hiç şüphesiz bu teveccühte, farklı düşünce yapımız, yenilikçi yaklaşımımız, kaliteden yana olan açık tavrımız ve tecrübeli personellerimiz ile hayatınıza değer katacak detaylara adeta sihirli bir çubukla dokunmamızın etkisi de yadsınamaz.

Biz Masiva yönetimi ve çalışanları olarak siz değerli müşterilerimize ‘Keyifle Yaşanacak Mekanlar’ sunmak için gecemizi gündüzümüze katarak her zaman bir öncekinden daha iyisini yapacağımızın sözünü veriyoruz.


Değerlerimiz

  • Güvenilir olmak vazgeçilmezimiz.
  • Kaliteden asla ödün vermeyiz.
  • Yenilikçi yaklaşım tarzımızla yeni değerler üretiriz.
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirler ve bu ihtiyaçlara yönelik çözümler geliştiririz.
  • Fark yaratırız ve iş stratejilerimizi sürekli geliştiririz.

Misyon

Yaptığımız projeler ile halkımızın hakkı olan ‘keyifle yaşanacak mekanlara’ en ekonomik şartlar ile sahip olabilmesi için, Masiva ailesi olarak her türlü desteği vermek.

Vizyon

İnsan hayatını kolaylaştıracak,tüm detayları çözülmüş yaşam alanları üreterek, bölgesinde geleceğin lider kuruluşları arasında yer almak.


Proje Standartlarımız

  • Masiva Yapı, müşterilerinin güvenliği ve konforu için, bütün detayları düşünerek projelerini hayata geçirir.
  • Projeler henüz plan aşamasındayken detayları titizlikle kontrol edilip, gerekli tüm regülatif onayları eksiksiz alınarak imalat aşamasına geçilir.
  • İmalat aşamasında kullanılması planlanan her türlü malzemenin "Maliyet/Fayda/Kalite" analizleri üzerine çalışılıp raporlanır.
  • İmalat aşamasındaki her türlü detay, tecrübeli kadromuzun kontrol ve denetiminden geçer, imalat tamamlanıp devreye alınır.
  • Yapılan tüm imalatlar değerli iş ortaklarımızın ve şirketimizin güvencesi altındadır.

Yönetim Kurulunun Mesajı

Masiva Yapı İnşaat Yazılım Anonim Şirketi Yönetim Kurulu olarak siz değerli halkımıza “Keyifle Yaşanacak Mekanlar” üretmek için yoğun bir mesai içindeyiz.  Bizim hedefimiz; kaliteden ve güvenlikten ödün vermeden, yaptığımız ve yapmayı planladığımız projelerimizle size en iyi hizmeti, en ekonomik şekilde sunmaktır.

Bu hedefe ulaşabilmek için, projelerimiz statik açıdan noktasına virgülüne dokunmadan uygulanmaktadır. Her türlü işçilik ve malzemede, satış sonrası garantilerini de kapsayacak anlaşmalar yapılmakta olup, çıkabilecek her türden sorunun çözümü önceden düşünülmüştür.

Konutun insan hayatının ve ailenin temeli olduğunu düşünüyoruz. Bu düşünce içinde görev ve sorumluluklarımızı daha da arttırarak, yaptığımız işe verdiğimiz önemi ve dikkatimizi en yüksek seviyede tutmamız, en büyük motivasyon kaynağımızdır. Satın almış olduğunuz konutlarınızda keyifle, huzurlu bir şekilde yaşamanız dileklerimizle...

Saygılarımızla

Masiva Yapı Yönetim Kurulu


Yatırımcı İlişkileri

Yavuz Şenaslan - Kurucu
yavuz.senaslan@masivayapi.com.tr
Telefon: 0 532 463 61 02